Úvod

Milí pacienti, vážení rodiče, vítám Vás na internetových stránkách ordinace pro děti a dorost.

 

Ordinaci najdete v Jihlavě na adrese Březinova 62a – na sídlišti Březinky v sousedství nákupního centra. Umístěna je v přízemí budovy, kde se nachází i další odborné ambulance (ORL, stomatologie, oční, gynekologie), rehabilitace a lékárna. S kočárky máte možnost vjet do čekárny, která je monitorována kamerou. K dispozici je Vám parkoviště nad i pod budovou, od zastávky MHD je budova vzdálena cca 150 metrů (trasa trolejbusu B a konečná trolejbusu C).

Upozornění: k vyšetření (i v případě akutní nemoci) je nutné objednat se předem na tel. čísle: +420 605 727 966. Důvodem jsou protiepidemická opatření v souvislosti s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 a zajištění bezpečného prostředí pro pacienty a jejich doprovod. Děkuji za pochopení!

 

„Ve své odborné praxi zastávám individuální a citlivý přístup k dětem i dospívajícím, snažím se vytvořit přátelské prostředí tak, aby návštěva lékaře nebyla spojena se strachem a obavami. Pozitivní vztah s pacienty a jejich rodiči založený na důvěře považuji za základ úspěšného provázení dítěte od novorozeneckého věku do dospělosti a úspěšné terapie onemocnění. Důraz kladu na komunikaci jak s pacienty, tak jejich rodiči, v prohloubení mé empatie mi pomáhá výchova mých vlastních dětí a péče o ně. Za důležitou považuji preventivní péči a podporu zdravého životního stylu celé rodiny. I v dnešní době nepopulární k očkování se neřadím k lékařům, kteří neočkují, samozřejmě s respektováním jasných kontraindikací.“

                                                                                                                                                     MUDr. Nela Neuwirthová